najlepszą proteza kończyn dolnych

filter portal

Temat: proteza modularna po nowotworze
proteza modularna po nowotworze chciałam dowiedzieć sie gdzie najlepiej jest zrobic ostateczna protezę kończyny dolnej po amputacji w połowie uda(polecano mi Konstancin lub Poznan).mam 25 lat i chciałabym chodzic w miarę normalnie-jeżeli się da to bez kuli. jakie sa ceny takiej protezy, rodzaje? czy po amputacji z powodu nowotworu stosuje sie inne protezy niz np. po wypadkach? po jakim czasie mozna oprotezować na stałe konczynę? i ostatnie- czy w nauce chodzenia mna protezie niezbędna jest rehabilitacja pod okiem profesjonalisty, czy mozna ćwiczyć samemu- po prostu chodząc? będę wdzięczna za pomoc.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,488,38856693,38856693,proteza_modularna_po_nowotworze.htmlTemat: poszukuje informacji i opini
poszukuje informacji i opini WITAM PANSTWA Poszukuje informacji na temat protez konczyny dolnej uda lewego... dokladniej pragnałabym poznac Panstwa opinie na temat firm z calej polski zajmujacych sie wyrobem ich (najbardziej szczecin i okolice) jak Panswtow oceniaja ich fachowosc , oraz jakosc wykonywanych uslug. Rowniez chciałabym zapoznac sie z Panstwa opinia na temat najlepszych modeli (dostepnych w rozsadnych granicach cenowych). Poszukuje protezy ... proteza mialaby byc wygodna.. i w miare odporna na uszkodzenia... Bardzo prosze o pomoc i adresy firm wedlog panstwa naj lepiej wykonujacych tego rodzaju zlecenia.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,488,77515459,77515459,poszukuje_informacji_i_opini.html


Temat: dziecko bez kończyn - szukam informacji
pozbawioną kończyn górnych i dolnych. Polecam gorąco. Kontakt: www.apco.com.pl tel. +48 22 671 40 25 W razie czego pisz na mój mail gazety. Powodzenia i pozdrawiam, P.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,488,39540855,39540855,dziecko_bez_konczyn_szukam_informacji.html


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © filter portal